דברי פתיחה

עמיתים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר הכינוס השנתי ה- 64 של האיגוד הקרדיולוגי בישראל, בשיתוף עם האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה. הכינוס ייערך בתאריכים 25-26 באפריל 2017 במלון דיוויד אינטר-קונטיננטל בתל-אביב. במרכז התכנית המדעית תעמודנה הצגות מדעיות מקוריות מתחום הקרדיולוגיה וכירורגית הלב ואנו מצפים לרמה מדעית גבוהה ולהצגות איכותיות.

בנוסף להצגת מחקר מקורי בכינוס נתברך השנה במספר רב במיוחד של מרצים מכובדים ובעלי שם, בעיקר מצפון אמריקה ואירופה.

נמשיך את מסורת המושבים המדעיים המשותפים מרובי המשתתפים בין האיגוד הקרדיולוגי בישראל והאיגוד האירופאי – ESC) European Society of Cardiology), והאיגודים האמריקאיים American College of Cardiology – ACC; American Heart Association – AHA.

כמו כן נקיים זו השנה הרביעית ברציפות מושב משותף עם איגוד CT הלב העולמי (Society of Cardiovascular CT – SCCT) וכמו בשנים קודמות יתקיים גם ב2017 מושב משותף עם חברי AFICARDIO – קרדיולוגים מובילים מצרפת, אשר מדי שנה מגיעים בהרכב מכובד להפגין את הזדהותם עם האיגוד הקרדיולוגי ועם מדינת ישראל ולהשתתף בכינוס השנתי שלנו.

יחד עם זאת למרות הנוכחות בינלאומית הרחבה בכינוס, אנו משוכנעים שחשיבותו העיקרית של הכינוס השנתי הינה במתן במה להצגה של עבודות מקוריות מישראל. אנו מזמינים אתכם להגיש תקצירים ועבודות לפרסים השונים לא יאוחר מה- 18.12.2016 ומקווים להשתתפותכם הערה בכינוס מדעי חשוב ומיוחד זה.

בנוסף למצגות המדעיות, והיות שקרדיולוגיה מודרנית ניצבת בחזית הפיתוח של תרופות ומכשירים רפואיים, נקיים גם השנה מושבי לווין מרתקים וכן תתקיים באתר הכינוס, תערוכה נרחבת, בה יציגו ידידינו מחברות התרופות והמכשור הרפואי את הפיתוחים העדכניים ואנו קוראים לכם לעבור ולהתרשם במו עיניכם.

בתקווה לכינוס פורה, מעניין ומהנה.

פרופ’ מיכאל גליקסון, נשיא                                  פרופ’ רונן רובינשטיין, מזכ”ל וגזבר

האיגוד הקרדיולוגי בישראל

פרופ’ גיל בולוטין, יו”ר         דר’ ארז קכל, מזכיר          דר’ עובד כהן, גזבר

האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה